Panele szklane - 1 wkład (1 puszka)

Panele szklane jako włączniki światła zyskują coraz większą popularność wśród klientów prywatnych oraz architektów wnętrz. Są oryginalne, wyróżnia je ciekawy design oraz znacznie większa funkcjonalność niż w przypadku tradycyjnych włączników.

Dlatego też wprowadziliśmy szeroki wybór tego typu produktów do naszej oferty.

Włączniki dotykowe – dlaczego warto?

Włączniki dotykowe należą do szczególnie trwałych rozwiązań. Dostępne na naszej stronie modele pochodzą od sprawdzonych dostawców, którzy dbają o wysoką jakość swoich produktów. Panele tworzy się z hartowanego szkła krystalicznego, odpornego na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne. Gładka powierzchnia jest także niezmiernie prosta do utrzymania w czystości. Panele szklane można umieszczać w standardowych puszkach, bez konieczności zmiany całej instalacji. Sam montaż jest też niezmiernie prosty i szybki.

Na stronie Gajwer.pl pojawiają się włączniki pojedyncze z jednym wkładem. Występują one w wariancie pojedynczym lub podwójnym, co pozwala na sterowanie dwoma niezależnymi obwodami. Wielką zaletą dostępnych produktów jest szeroka gama kolorów modułów. Można znaleźć ramki w odcieniu m.in.: bieli, czerni, różu, złota lub srebra. Tak duże urozmaicenie barw sprawia, że nowoczesne włączniki światła sprawdzają się we wszystkich popularnych obecnie stylach wnętrzarskich. Można je zastosować w pomieszczeniach w stylu skandynawskim, nowoczesnym, klasycznym lub retro.

Panele szklane – element systemu Smart House

Szklane panele sprawdzają się idealnie do wygodnego sterowania oświetleniem we wnętrzach domowych lub biurowych. Zastosowana technologia umożliwia wykorzystanie tego typu włączników w systemach Smart House.

Niektóre rozwiązania pozwalają na sterowanie przy pomocy pilota lub wygodnej aplikacji, co jeszcze bardziej zwiększa funkcjonalność przestrzeni.

Zachęcamy do dokładnego poznania całej oferty. Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania i pomożemy znaleźć idealny osprzęt elektryczny dla każdego wnętrza.

Czytaj więcej

Jest 14 produktów.

Pokazano 1-12 z 14 pozycji

Aktywne filtry