Panele szklane

Standardowe włączniki światła z ramkami z tworzyw sztucznych wciąż cieszą się sporym zainteresowaniem. Jednak w ostatnich latach zaczęły mieć coraz silniejszą konkurencję. Stanowią ją włączniki szklane, które zyskują coraz większe uznanie wśród dekoratorów wnętrz oraz osób prywatnych, szukających ciekawych i oryginalnych produktów. Dlaczego zatem warto zdecydować się na szklane włączniki dotykowe do domu?

Włączniki szklane i szklane ramki – idealne rozwiązanie do nowoczesnych aranżacji

Na naszej stronie internetowej Gajwer.pl posiadamy szeroki wybór nowoczesnych produktów, wśród których panele szklane stanowią szczególną kategorię, cieszącą się wielkim zainteresowaniem naszych klientów.

Do tej grupy zaliczają się:

  • szklane ramki pod włączniki światła,
  • szklane włączniki dotykowe.

W każdej z grup znajdują się produkty pojedyncze lub wieloelementowe (nawet panele sześciokrotne). Dla zapewnienia maksymalnej funkcjonalności w każdej przestrzeni, wprowadziliśmy do oferty nawet szklane włączniki dotykowe z miejscem na gniazdko. Dzięki temu każdy może znaleźć panele szklane w najbardziej odpowiadającej mu formie.

Włącznik światła szklany lub ramka szklana to rozwiązania niezmiernie praktyczne, trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne lub zarysowania. Gładką, płaską powierzchnię można także niezmiernie łatwo utrzymać w czystości. Przez to włącznik szklany lub sama ramka prezentuje się zawsze pięknie i nienagannie.

Ramki pod włączniki światła – oryginalna dekoracja ściany

Ramki do włączników światła zabezpieczają kluczowe elementy gniazda oraz stanowią ciekawą ozdobę ściany. Szklana tafla miewa rozmaite kolory. Dzięki temu bez trudu można znaleźć idealny model, pasujący do konkretnej przestrzeni.

Prostota designu i niezmiernie nowoczesna forma sprawiają, że ramka nadaje się do wszystkich modnych obecnie aranżacji. Zapewnia maksymalny komfort użytkowania oraz wpisuje się spójną wizualnie przestrzeń.

Włącznik dotykowy szklany – nowoczesność na wyciągnięcie ręki

Włączniki światła szklany powoli staje się jednym z najpopularniejszych rozwiązań do domu lub biura.

Skąd tak wielkie zainteresowanie takim produktem? Przede wszystkim jest niezmiernie wygodny w użytkowaniu i wyróżnia się ciekawą, oryginalną estetyką.

Szklane włączniki światła, dostępne w naszej ofercie, są trwałe i odporne na uszkodzenia. Zawsze stawiamy na wysoką jakość, dlatego posiadamy produkty renomowanej firmy Livolo.

Włącznik tego typu łatwo utrzymać w czystości – wystarczy wilgotna, miękka szmatka. W odróżnieniu od standardowych produktów są zdecydowanie cichsze i wygodniejsze w obsłudze. A przy tym idealnie nadają się do obecnie modnych aranżacji nowoczesnych, minimalistycznych lub art déco, stając się w nich ciekawą dekoracją.

Szklane włączniki dotykowe można bez przeszkód używać ze wszystkimi rodzajami żarówek. Sprawdzają się także z czujnikami ruchu, podnosząc wygodę codziennego funkcjonowania w domach. Pasują do standardowych puszek, a montaż tych nowoczesnych produktów jest równie prosty, jak standardowego gniazda.

Ramka i włącznik światła dotykowy szklany – nowoczesne rozwiązania dla każdego domu

Nowoczesne włączniki dotykowe to proste i praktyczne rozwiązania o wielkich walorach dekoracyjnych. Podnoszą komfort codziennego życia oraz pozwalają zbudować oryginalną aranżację, która zachwyca każdego.

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat włączników dotykowych, zapoznaj się dokładnie z naszą ofertą lub skontaktuj się z nami, a chętnie odpowiemy na wszelkie pytania lub wątpliwości.

Czytaj więcej

Jest 166 produktów.

Pokazano 1-12 z 166 pozycji

Aktywne filtry