Włączniki pojedyncze

Nie da się funkcjonować we wnętrzach domowych lub biurowych bez oświetlenia. Nawet w pomieszczeniach, w których jest dostęp do oświetlenia naturalnego, lampy są po prostu koniecznością. Pozwalają na bezpieczne przemieszczanie się oraz wykonywanie rozmaitych czynności o mocno zróżnicowanym stopniu precyzji. Aby to wszystko było możliwe, niezbędne są włączniki światła.

Od lat powszechnie używa się standardowych włączników przyciskowych. W naszej ofercie stawiamy jednak na rozwiązania nowoczesne, praktyczne i estetyczne. Zalicza się do nich między innymi włączniki światła szklane. Dlaczego warto postawić na włącznik światła dotykowy?

Włącznik dotykowy – konstrukcja i montaż

Włączniki dotykowe, bez trudu mieszczą się w standardowych puszkach. Dlatego też, jeśli chcesz wymienić standardowe gniazda elektryczne na włączniki światła dotykowe, nie musisz wykonywać żadnych, skomplikowanych prac remontowych. Podłączenie ich do instalacji elektrycznej jest równie proste, jak w przypadku zwykłych produktów. Można to zatem zrobić samodzielnie, bez wzywania specjalistów.

Włączniki dotykowe są przystosowane do użytku ze wszystkimi rodzajami żarówek – od klasycznych, przez energooszczędne, do świetlówek. Sprawdzają się także idealnie z czujnikami ruchu, co gwarantuje maksymalny komfort funkcjonowania w domowym zaciszu, a niekiedy prowadzi do szeregu oszczędności w wydatkach na oświetlenie.

Włączniki światła – estetyka nowoczesnych produktów i prostota w obsłudze

Z zewnątrz włączniki światła dotykowe okrywa płaska tafla szklana – wygodna i praktyczna w obsłudze.

Wszystkie dostępne w naszej ofercie włączniki wykonano z wielką starannością z materiałów najwyższej klasy. Dzięki temu są odporne na uszkodzenia, a przy tym odznaczają się ciekawym designem, który pozwala wprowadzić tego typu produkty do niemal dowolnej, modnej obecnie aranżacji wnętrzarskiej.

Włączniki światła – produkty, które dodają elegancji w modnych wnętrzach

Dotykowe włączniki światła to sposób na zwiększenie funkcjonalności w domowej przestrzeni. Można zdecydować się na modele pojedyncze lub nawet sześciokrotne.

Równocześnie nowoczesne produkty, obecne w naszej ofercie, odznaczają się szczególną dekoracyjnością. Występują w wielu, modnych kolorach, dzięki czemu bez trudu udaje się dopasować idealny włącznik światła do każdej aranżacji.

Jeśli chciałbyś odmienić swoje domowe wnętrze i sprawić, że stanie się wygodniejsze i piękniejsze, warto postawić właśnie na niby niepozorne włączniki światła. Z ich pomocą uzyskasz niesamowite efekty. W razie wszelkich pytań, skontaktuj się z nami, a pomożemy znaleźć idealne modele, dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb.

Czytaj więcej

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Aktywne filtry