Wkłady gniazd 230V

Standardowe gniazda 230V są powszechnie stosowane w przestrzeniach prywatnych, biurowych i publicznych. Pozwalają na podpięcie większości sprzętów RTV lub AGD oraz zwiększają komfort korzystania z niemal każdego wnętrza.

Dlatego też w naszej ofercie znalazł się szeroki wybór wkładów gniazd 230V do różnych rodzajów ramek.

Pojedyncze wkłady gniazd 230V – dopasowywanie rozwiązań do potrzeb

Możliwość zakupu pojedynczych wkładów gniazd 230V to sposób na lepsze dostosowanie przestrzeni do konkretnych, indywidualnych potrzeb. Do każdego z nich oferujemy mocno zróżnicowane ramki – pojedyncze, podwójne, a nawet sześciokrotne. Dzięki temu można łatwo i wygodnie podpiąć wszelkie sprzęty, zachowując przy tym spójność stylistyczną i porządek we wnętrzu.

Dostępne wkłady występują w wielu kolorach, dopasowanych do oferowanych ramek. Pozwala to stworzyć przyjazne dla oka zestawy, o sporych walorach dekoracyjnych, wpisujące się we wszystkie popularne obecnie tendencje wnętrzarskie – od stylów retro, przez klasyczne, aż do nowoczesnych.

Wkłady gniazd 230V – wysoka jakość wykonania

Każdy z wkładów wykonano przez naszych zaufanych dostawców, z najwyższej jakości materiałów odpornych na uszkodzenia mechaniczne i zarysowania.

W ten sposób osprzęt elektryczny dłużej zachowuje estetyczny wygląd oraz chroni instalację przed uszkodzeniem, a użytkowników przed groźnym porażeniem prądem.

Bezpieczeństwo to podstawa – gniazda 230V z uziemieniem

Dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów. Dlatego w naszej ofercie umieściliśmy wkłady gniazd 230V z uziemieniami bocznymi lub w formie bolca. Stanowi to solidne zabezpieczenie dla użytkowników przed groźnymi przebiciami, które mogłyby doprowadzić do porażenia prądem.

Moduły mogą być wykorzystywane w standardowych gniazdach oraz w modelach hermetycznych, ze specjalną klapką, chroniącą przed przypadkowym zalaniem osprzętu elektrycznego wodą.

Wkłady do gniazd 230V – wygodna i nowoczesność

Dostępne na naszej stronie wkłady można łączyć w zestawy z włącznikami światła oraz gniazdami niskonapięciowymi. Dzięki temu w każdym wnętrzu znajdzie się dokładnie taki osprzęt elektryczny, jaki jest w nim potrzebny.

W razie pytań odnośnie oferty, zachęcamy do kontaktu z działem obsługi klienta. Nasi specjaliści chętnie pomogą znaleźć najlepsze rozwiązania do każdego domu lub biura.

Czytaj więcej

Jest 18 produktów.

Pokazano 1-12 z 18 pozycji

Aktywne filtry