Moduły

Włączniki szklane z panelami dotykowymi stają się coraz popularniejsze. Dlatego w ofercie Gajwer.pl wprowadziliśmy nowoczesne moduły, dzięki którym można bez trudu dostosować oświetlenie w domu lub biurze do indywidualnych potrzeb wszystkich użytkowników.

Szklane panele – nowoczesny osprzęt elektryczny do różnych wnętrz

Panele szklane wykonuje się z krystalicznego, hartowanego szkła, odpornego na uszkodzenia. Wyróżnia je oryginalny design i prostota, dzięki którym można łatwo wykorzystać je niemal w każdym pomieszczeniu.

Wprowadzenie ich w różnych aranżacja znacząco ułatwia bogaty wybór kolorów ramek. Sprawia to, że eleganckie panele szklane nadają się do wnętrz klasycznych, nowoczesnych i retro. Włączniki szklane zwiększają funkcjonalność pomieszczeń. Są niezmiernie wygodne w obsłudze, zwłaszcza gdy postawi się na rozwiązania pozwalające na sterowanie zdalne – przy pomocy pilota lub aplikacji. W naszej ofercie znajdują się również produkty włączone do lokalnej sieci WiFi. Dzięki temu włączniki szklane idealnie nadają się do wykorzystania w systemach typu Smart House.

Nie tylko włączniki światła – moduły do sterowania termostatem i czujniki ruchu

W naszej ofercie oprócz produktów podstawowych, jak nowoczesne włączniki światła, posiadamy też szeroki wybór modułów do sterowania termostatem. Produkty tego typu pozwalają na wygodne kontrolowanie temperatury we wszystkich pomieszczeniach.

Dodatkowo dla miłośników inteligentnego domu wprowadziliśmy czujniki ruchu. Dzięki nim można jeszcze bardziej obniżyć wysokość domowych rachunków za prąd. Gdy urządzenie wyczuwa ruch, automatycznie włącza oświetlenie w pomieszczeniu. Analogicznie, gdy moduł nie zaobserwuje obecności ludzi, wyłącza lampy.

Wszystkie produkty wykonano ze szkła w takich samych odcieniach, jak włączniki światła. Pozwala to umieścić je w jednej, wspólnej ramce. Oszczędza się miejsce oraz tworzy spójny wizualnie zestaw osprzętów elektrycznych.

Moduły – panele szklane o wielu funkcjach

Panele szklane jako włączniki światła lub moduł do sterowania termostatem stają się coraz popularniejsze. Trudno się dziwić – dzięki nim wykonywanie wielu codziennych czynności zaczyna być znacznie prostsze.

Zapraszamy do poznania pełnej oferty, a w razie pojawienia się pytań – do kontaktu z naszym działem obsługi klienta, który pomoże znaleźć idealnie moduły elektryczne, dopasowane do wszelkich potrzeb.

Czytaj więcej

Jest 62 produktów.

Pokazano 1-12 z 62 pozycji

Aktywne filtry