Wkłady gniazd niskonapięciowych

Wiele osób decyduje się na wymianę standardowych włączników światła z przyciskami na modele szklane. Są niezmiernie wygodne, wyróżniają się oryginalnym wzornictwem i mnogością dostępnych kolorów. Oprócz tego w wielu przypadkach pozwalają na zdalne sterowanie. Dlatego też nie mogło zabraknąć tego typu osprzętu elektrycznego w naszej ofercie.

Szklane włączniki – wygodniejszy dom lub biuro

Szklane panele ze szkła hartowanego to praktyczne, wygodne i trwałe rozwiązanie do przestrzeni domowej lub biurowej. W naszej ofercie posiadamy choćby klasyczne włączniki światła, czujniki ruchu oraz moduły do sterowania termostatem.

Każdy z nich wieńczy z zewnątrz idealnie gładka tafla szklana, o pięknym połysku, wykonana w jednym z wielu, dostępnych kolorów. Nasi klienci mogą zdecydować się między innymi na modele czarne, białe, srebrne lub złote. Dzięki temu bez większego trudu można wpisać włączniki światła szklane do niemal każdej popularnej aranżacji wnętrz – od stylów retro, przez klasyczne, aż do ultra nowoczesnych.

Pojedyncze włączniki światła to rozwiązanie do sterowania pojedynczym obwodem elektrycznym w danym pomieszczeniu. Są niezmiernie proste w montażu, obsłudze oraz w utrzymaniu osprzętu w czystości.

Oświetlenie sterowane zdalnie – droga ku funkcjonalności

Jeszcze więcej korzyści daje wygodne sterowanie oświetleniem przy pomocy dedykowanego pilota. Proste i praktyczne urządzenia można znaleźć w naszym sklepie Gajwer.pl. Stawiamy na rozwiązania wysokiej klasy, dostarczane przez renomowanych producentów, specjalizujących się w urządzeniach odpowiednich dla systemów Smart House.

Przy pomocy pilota da się włączać i wyłączać lampy w pomieszczeniu, a w niektórych przypadkach również kontrolować inne parametry oświetlenia, jak choćby natężenie światła.

Wykorzystanie pilota to olbrzymia wygoda dla każdego, a zwłaszcza dla osób starszych i z ograniczoną mobilnością, dla których każdorazowe przemieszczanie się do włącznika bywa niezmiernie problematyczne.

Dzięki zastosowaniu pilota można zatem zwiększyć funkcjonalność wnętrz oraz znacznie obniżyć zużycie energii elektrycznej.

Włączniki sterowane pilotem – sposób na wygodny Smart House

Zdalne sterowanie domowym oświetleniem to jedno z założeń systemów Smart House, dzięki którym wykonywanie wielu codziennych czynności staje się znacznie prostsze i mniej czasochłonne. Zapraszamy do poznania naszej oferty oraz do kontaktu z działem obsługi klienta. Nasi specjaliści z chęcią pomogą dobrać idealne włączniki i metody sterowania do każdej przestrzeni.

Czytaj więcej

Jest 44 produktów.

Pokazano 1-12 z 44 pozycji

Aktywne filtry